O nas

Informacje dotyczące naszej działalności

Slice 178-min

O nas

MASZ DŁUGIE WŁOSY I ZAMIERZASZ JE OBCIAĆ? TWOJE DZIECKO CHCE OBCIAĆ WŁOSY PO KOMUNII? MASZ OBCIĘTE WŁOSY W SZAFIE I NIE WIESZ CO Z NIMI ZROBIĆ? Z NAMI MOŻESZ NA NICH ZAROBIĆ! JESTEŚMY NAJWIĘKSZYM SKUPEM WŁOSÓW NA ŚLASKU, GWARANTUJEMY SZYBKĄ I BEZPIECZNĄ TRANSAKCJĘ

NIE WAŻNE CZY JESTEŚ KOBIETĄ, CZY MĘŻCZYZNĄ, CZY TWOJE WŁOSY SĄ PROSTE, KRĘCONE, CZY FALOWANE ORAZ JAKIEGO SĄ KOLORU! U NAS SPRZEDASZ JE BEZ PROBLEMU OTRZYMUJAC SATYSFAKCJONUJĄCE WYNAGRODZENIE. PAMIĘTAJ IM JASNIEJSZE I DŁUŻSZE WŁOSY, TYM WYŻSZA CENA KTÓRĄ ZA NIE OTRZYMASZ! WYCENIAMY WŁOSY W NASZEJ SIEDZIBIE LUB NA ODLEGŁOŚĆ. JEŚLI CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ ILE DOSTANIESZ ZA SWOJE WŁOSY NAPISZ DO NAS NA ADRES: smeggiwlosy@gmail.com ZAŁĄCZ ZDJĘCIE WŁOSÓW WRAZ OPISEM DŁUGOŚCI, WAGI I KOLORU, A MY PRZEŚLEMY WSTĘPNĄ WYCENĘ CAŁKOWICIE ZA DARMO.

O nas

Skup włosów www.kupie-wlosy.pl działa od 2007 roku. Skupujemy włosy z całej Polski i zagranicy. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej by sprzedać nam włosy. Skupujemy włosy od osób prywatnych oraz firm z branży fryzjerskiej. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem co gwarantuje Ci bezpieczeństwo transakcji. Sprzedając nam włosy nie ponosisz żadnych kosztów. Na Twoje życzenie wyślemy do Ciebie kuriera, który szybko i bezpiecznie dostarczy do nas paczkę na nasz koszt. Jeśli wolisz wysłać włosy na swój koszt, nie ma problemu. Doliczymy do wartości włosów poniesione przez Ciebie koszty przesyłki. Możesz również dostarczyć włosy osobiście do naszej siedziby w Katowicach, gdzie zostaną wycenione na miejscu, a zapłatę dostaniesz gotówką do ręki.

W razie wątpliwości zadzwoń do nas !!!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

TEL: 502 66 33 44

young happy beautiful woman measured her hair with a measuring tape

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Sobota, Niedziela: Nieczynne