FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Zapraszamy do naszej siedziby:

Ul. 1 Maja 88 (1 piętro)

40-240 Katowice

Jak się z wami skontaktować?

Kontakt z nami:

Tel. 502663344

biuro@kupiewlosy.pl

Jak długie muszą być włosy?

Skupujemy zazwyczaj włosy od 40 cm wzwyż. W niektórych przypadkach również krótsze. Skontaktuj się z nami, na pewno odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Jak weryfikujecie czy włosy się nadają na sprzedaż?

Włosy muszą trafić do naszej weryfikacji. Musimy sprawdzić jakość włosów, długość, kolor i kondycje. Są dwa sposoby dostarczenia nam włosów: osobiście w naszej siedzibie lub wysyłkowo. Możecie wysłać nam mailem, bądź smsem zdjęcie włosów abyśmy wstępnie mogli określić czy włosy nadają się do skupu

JAKICH WŁOSÓW NIE SKUPUJEMY

Nie skupujemy włosów poniżej 30cm. Do skupu nie nadają się również włosy rozsypane, nieprawidłowo obcięte, źle zabezpieczone, zniszczone, po trwałej ondulacji, suche, innego pochodzenia niż polskie.

Kto może sprzedać włosy?

Włosy może sprzedać wyłącznie osoba pełnoletnia, będąca pełnoprawnym właścicielem włosów. W przypadku osób niepełnoletnich włosy w ich imieniu mogą sprzedać rodzice lub opiekunowie prawni. Włosy jakie skupujemy mogą być zarówno od dziecka jak i osoby dorosłej, od kobiety, jak i od mężczyzny.

JAK SPRZEDAĆ WŁOSY NA ODLEGŁOŚĆ

Włosy możesz sprzedać również korespondencyjnie. Zanim wyślesz do nas włosy skontaktuj się z nami w celu wstępnej weryfikacji włosów które posiadasz. Jeśli wstępnie zaakceptujemy włosy do skupu poprosimy Cię o wydrukowanie i wypełnienie umowy, którą znajdziesz na naszej stronie (tutaj- przekierowanie do umowy), dokładne zabezpieczenie włosów gumkami, by podczas podróży niie rozsypały się, owinięcie tkaniną lub gazetą i wysyłkę listem poleconym na adres naszej siedziby w Katowicach. Do przesyłki dołącz koniecznie swój numer telefonu abyśmy mogli skontaktować się z Tobą po otrzymaniu przesyłki.

Ile czeka się na wynagrodzenie?

Jeśli sprzedajesz włosy w naszej siedzibie możesz wybrać dwie formy zapłaty : gotówka lub przelew. W przypadku gotówki zapłatę otrzymasz w trakcie Twojej wizyty u nas, Natomiast w przypadku przelewu zapłata powinna wpłynąć na Twoje konto w przeciągu 2 dni roboczych.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej zapłatę otrzymasz w przeciągu 2-3 dni roboczych od momentu w którym otrzymamy włosy i ustalimy z Tobą obustronnie satysfakcjonującą cenę za włosy.

JAK POWINNY WYGLĄDAĆ PRAWIDŁOWO OBCIĘTE WŁOSY DO SKUPU

Przygotowanie włosów do skupu powinno się odbywać już na etapie ich obcinania. Włosy przed obcięciem powinny być podzielone na jak najwięcej kucyków/ warkoczy zabezpieczonych z góry i z dołu gumkami recepturkami, tak by były ciasno i mocno spięte, co zabezpieczy je przed rozsypaniem po obcięciu. Włosy powinny zostać obcięte co najmniej 1 cm nad gumką.

Jeśli posiadasz jeden warkocz, bądź kucyk nic straconego. Jeśli będzie odpowiednio długi i zadbany również go skupimy